תהליך עבודה

לאחר סגירת התכנון וקביעת התקציב להקמת הגינה, כל אשר נותר לנו הוא לחתום על הסכם ביצוע, לקבוע את שלבי העבודה ואת מועד ההתחלה.

ישנן גינות שנבצע אותן בשלב אחד מהיסודות ועד אחרון השתילים וישנן כאלה שתהליך ביצוען יתפרס על פני כמה חודשים, הכל בכפוף לשלבי הבניה של המבנה עצמו.

לנוחיותכם, חברת כרכום מבצעת את כל העבודות הדרושות להקמת הגן, לרבות: היציקות והריצופים, עבודות העץ והאבן, הבריכות והמפלים, עבודת האדמה והשתילה, פינות הישיבה והתאורה ועוד. העבודות מבוצעות ברמה הגבוהה ביותר על ידי צוותי החברה בפיקוח צמוד ויומיומי.בגמר העבודות נשדך לכם חברה מקצועית לתחזוקת ריהוט גן, איתה אנו עובדים במשך שנים רבות ואשר שומרת על עיצוב גינות שהקמנו במשך השנים, בפיקוח צמוד שלנו. יחד איתה נלווה את תהליך הקליטה של הצמחייה, את העבודה התקינה של המערכות שהתקנו בגינה ונבוא לתקן כל פגם או קלקול שקרה אם קרה.

שיהיה לכם ברור, אנחנו נותנים אחריות על כל החומרים שסיפקנו ועל כל העבודות שביצענו עבורכם למשך שנה עד חמש שנים!

איך עובדים איתנו

שמעתם עלינו באינטרנט, או ראיתם אותנו בטלויזיה או שאולי מישהו המליץ לכם עלינו ואתם שואלים את עצמיכם איך עובדים איתנו? איך מתחילים?? אז זהו…מאוד פשוט!!!

כל שצריך הוא להתקשר אלינו לטל: 09-9544942, או לנייד לטל: 052-3544494, ולקבוע פגישת היכרות אצלנו במשרד, שבמושב רשפון. (מפת הגעה) בפגישה זו נראה לכם מקרוב איך פרויקט נולד. איך מתחיל תכנון, מהו כולל ואיך הוא נראה, נציג בפניכם תהליכי תכנון של לקוחות קיימים שכרגע נמצאים בעבודה ונדבר גם על עלות התכנון ועלות אפשרית להקמת הגינה. לאחר מכן, או בפגישה נוספת נצא לסיור גינות ונבקר לקוחות קיימים שלנו, להם גינה עם נתונים דומים לשלכם: דירת גן, מגרש קטן,ריהוט גן, מגרש גדול או גג. בסיור זה תוכלו להתרשם מקרוב מטיב העבודה שלנו, מהירידה לפרטים, מההתמודדות עם אילוצי השטח ועם דרישות הלקוחות ותוכלו לקבל אומדן לעלות הגינה שלכם, בהסתמך על האלמנטים השונים וסוג העבודות אותם תרצו לכלול בפרויקט.

בתום פגישה זו, יהיה לכם מאוד ברור מי אנחנו, איך אנחנו עובדים והאם אתם רוצים לעבוד איתנו ולתת לנו לעצב את הגינה שלכם.
החלטתם שכן? נהדר! תתקשרו מיד ותקבעו את פגישת התכנון הראשונה שלכם!

בהצלחה!